Spolehněte se na nás, pokud potřebujete renovovat vaše prostory. Nevyhovuje vám stávající rozložení a řešení objektu? Zařídíme, opravíme, vymyslíme. Zvládneme základní i pokročilejší úpravy, od řemeslných činností konkrétního typu po komplexnější péči.

REKONSTRUKCE

Kompletní rekonstrukce je naší specializací, ať už jde o prostory v bytových, či komerčních objektech. Rekonstrukci Vám zajistíme na klíč od A do Z, přitom v maximální možné míře budeme respektovat nejen Vaše přání a potřeby, ale i finanční možnosti.

Přestože každá rekonstrukce je limitována konstrukčním řešením domu a stávající dispozicí prostoru, výsledek celkové rekonstrukce je vždy velmi příjemným překvapením – nové dispoziční řešení, nové technologie, nové zařizovací předměty, nové povrchy a barvy … vše je funkční a zářící novotou. Kvalita před a po rekonstrukci je nesrovnatelná!

Nechte proto se překvapit i Vy. Vyzkoušejte si náš přístup a řešení – nezávazně Vám zpracujeme návrh rekonstrukce vč. kalkulace na základě odborné konzultace a obhlídky prostoru.

Přehled běžného rozsahu celkové rekonstrukce:

  • demontáž zařízení a odstranění omítek, příček, podlahových krytin, umakartového jádra u panelových domů apod. (vč. likvidace odpadu)
  • výstavba nových příček, stěn, SDK podhledů apod.
  • výměna oken, zárubní
  • nové rozvody vody, plynu, odpadů a topení
  • nová elektroinstalace, datové sítě a zabezpečení
  • úprava povrchů a vyrovnání stěn, štukování, obklady, dlažby, malba
  • vyrovnání podlah, pokládka podlahových krytin
  • instalace a montáž zařizovacích předmětů, kuchyňských linek, vestavěných skříní apod.

Kompletní realizace rekonstrukce může trvat 3 – 15 týdnů, záleží na rozsahu a složitosti rekonstrukce a samozřejmě velikosti prostoru. Vždy je ale doba realizace určena předem a je sjednána ve smlouvě o dílo.

Díky vlastní úklidové firmě dokážeme zajistit i generální úklidy kancelářských prostor, provozoven, skladů, objektů po rekonstrukci či méně náročné úklidy pro každodenní fungování vašeho pracovního prostředí.

Vaše starosti tak snadno můžete přenechat nám, vše zajistíme, abyste se mohli naplno věnovat vaší práci.

www.jisteciste.cz