Máme bohaté zkušenosti s malováním a nátěry zdí, zejména ve zdravotnických zařízeních. Proto usilujeme o maximální kvalitu nátěru ve všech prostorech.

Naši pracovníci jsou profesionálové ve svém oboru, proto používají nejkvalitnější německou barvu na trhu.

V případě barevného nátěru je možné zvolit odstín ze všech možností vzorníku ZERO, NCS, RAL.

ZERO Wandmatt ES SLF

Bez obsahu veškerých neekologických látek jako jsou např. rozpouštědla či změkčovadla.

Interiérová matná disperzní omyvatelná barva nejvyšší kvality, snadno zpracovatelná a vysoce kryjící. Vhodná pro nanášení štětcem, válečkem nebo nástřikem.
Bez obsahu veškerých neekologických látek jako jsou např. rozpouštědla či změkčovadla!
Ideální do obytných prostor a místností s vysokými nároky na odolnost, kvalitu a ekologičnost.
Odolná proti běžným desinfekčním prostředkům. Barvu si tak nezničíte jinou úpravou.

Doporučený penetrační základ pro omítku ZERO Select Grundierkonzentrat S, pro sádrokarton či sádrovou stěrku ZERO Haftgrund WP.
Vydatnost cca. až 7,1 m2/l na jednu vrstvu (EN 13 300).

Zdravotní zařízení, kosmetický salon a další

Zajistíme malování nejnáročnějších prostor. Víme, jaké jsou v různých odvětvích normy a povinnosti provozovatelů, a na základě toho sestavíme plán vymalování. Používáme jen nejkvalitnější dostupné prostředky, zajišťující maximální ochranu před bakteriemi, plísněmi a jakýmkoliv biologickým či chemickým ohrožením.

ZERO HealthTec M

Speciální interiérová barva do nemocničních zařízení, ordinací, operačních sálů a také do potravinářských prostor. Produkty ZERO splňují nejpřísnější podmínky, kladené na práci v těchto prostorách. Proč využít právě tuto variantu?

1. Komplexně působící antimikrobiální účinek v ochranném filmu spolehlivě eliminuje mikroorganismy vyskytující se na stěnách a stropech v interiéru a to především díky speciálním přísadám, které proniknou jejich buněčnou membránou. Tímto technickým řešením napomáhá HealthTec ochraně zdraví obyvatel. Ideální a bezpečné je jeho využití v prostorách s velmi vysokými nároky na hygienu.
2. Testováno a certifikováno ve zkušebních laboratořích v Hohensteinu: Silná antibakteriální aktivita, např. proti Escherichia coli, Staphylococcus aureus, MRSA. Významná antivirová aktivita proti neobaleným virům jako je Norovirus a Poliovirus. Antimykotický účinek proti plísním, např. Aspergillus niger a Chaetomium globosum.

Doporučený penetrační základ pro omítku ZERO Select Grundierkonzentrat S, pro sádrokarton či sádrovou stěrku ZERO Haftgrund WP.
Matná.
Vydatnost cca. až 7,1 m2/l na jednu vrstvu (EN 13 300).

Díky vlastní úklidové firmě dokážeme zajistit i generální úklidy kancelářských prostor, provozoven, skladů, objektů po rekonstrukci či méně náročné úklidy pro každodenní fungování vašeho pracovního prostředí.

Vaše starosti tak snadno můžete přenechat nám, vše zajistíme, abyste se mohli naplno věnovat vaší práci.

www.jisteciste.cz